Plugins - Admin and Site Enhancements (ASE) - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (328 entries)

en: (Default is 'secret')
hr: (Zadano je &#39;tajno&#39;)

en: (Default is 160px)
hr: (Zadana je 160px)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
hr: (filtrirano od _MAX_ ukupnih unosa)

en: 1 minute
hr: 1 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 120 seconds
hr: 120 sekundi

en: 15 seconds
hr: 15 sekundi

en: 2 minutes
hr: 2 minute

en: 3 minutes
hr: 3 minute

en: 30 seconds
hr: 30 sekundi

en: 45 seconds
hr: 45 sekundi

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 60 seconds
hr: 60 sekundi

en: 90 seconds
hr: 90 sekundi

en: <div class="asenha-warning">This feature <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. It does not support using custom login page you manually created with a page builder or with another plugin.<br /><br />It's also <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
hr: <div class="asenha-warning">Ova značajka<strong> radi samo za/sa zadanom WordPress stranicom za prijavu</strong> . Ne podržava korištenje prilagođene stranice za prijavu koju ste ručno izradili alatom za izradu stranica ili drugim dodatkom.<br /><br /> Također je<strong> još nije kompatibilan s metodama dvofaktorske provjere autentičnosti (2FA).</strong> . Ako koristite 2FA dodatak, upotrijebite značajku promjene URL-a za prijavu koja je uključena u taj dodatak ili upotrijebite neki drugi dodatak koji je s njim kompatibilan.<br /><br /> I očito, radi poboljšanja sigurnosti, molim<strong> upotrijebi nešto drugo osim &#39;prijava&#39;</strong> za prilagođeni unos za prijavu.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
hr: <span class="faded">(Zadana je 1 minuta)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
hr: <span class="faded">(Zadano je 15 sekundi)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detect IP address from the following header first:</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Prvo otkrijte IP adresu iz sljedećeg zaglavlja:</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Host</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Domaćin</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Lozinka</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Port</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Luka</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sigurnost</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Pošalji probnu e-poštu na</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">E-pošta pošiljatelja</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Ime pošiljatelja</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
hr: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Korisničko ime</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
hr: <strong>Kod za umetanje nakon &lt;body&gt; s prioritetom od</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
hr: <strong>Kod za umetanje ispred &lt;/head&gt; s prioritetom</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
hr: <strong>Kod za umetanje u odjeljak podnožja prije &lt;/body&gt; s prioritetom</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
hr: <strong>Greška:</strong> Nevažeći email ili netočna lozinka.

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
hr: <strong>Vaš sadržaj ads.txt:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
hr: <strong>Vaš sadržaj app-ads.txt:</strong>

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
hr: ASE Pro AKCIJA KRAJEM GODINE! 20% POPUSTA. Dostupna je doživotna ponuda (LTD).

en: AVIF Support Status
hr: Status podrške za AVIF

en: AVIF Upload
hr: AVIF prijenos

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add Your Review
hr: Dodajte svoju recenziju

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
hr: Dodajte prilagođene klase &lt;body&gt; u pojedinačni prikaz nekih ili svih vrsta javnih objava. Kompatibilno s klasama koje su već dodane pomoću<a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank"> Custom Body Class dodatak</a> .

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
hr: Dodajte prilagođeni CSS na sve administratorske stranice za sve korisničke uloge.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
hr: Dodajte prilagođeni CSS na sve stranice sučelja za sve korisničke uloge.

en: Admin Interface
hr: Administratorsko sučelje

en: Admin Menu Organizer
hr: Organizator izbornika administratora

en: Admin Notices
hr: Administratorske obavijesti

en: Admin and Site Enhancements (ASE)
hr: Poboljšanja administratora i web-mjesta (ASE)

en: After duplication, redirect to:
hr: Nakon dupliciranja, preusmjeri na:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
hr: Nakon spremanja gornjih postavki, provjerite je li sve ispravno konfigurirano u nastavku.

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
hr: Dopusti otvaranje stavki prilagođenog navigacijskog izbornika u novoj kartici

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
hr: Dopusti prilagođenim stavkama navigacijskog izbornika da imaju veze koje se otvaraju u novoj kartici preglednika putem atributa target=&quot;_blank&quot;. Atribut rel=&quot;noopener noreferrer nofollow&quot; također će biti dodan za poboljšanu sigurnost i SEO prednosti.

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
hr: Dopustite nekim ili svim korisničkim ulogama da učitaju SVG datoteke, koje će zatim biti pročišćene kako bi stvari bile sigurne.

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
hr: Također onemogućite stilove blokova sučelja / CSS datoteke za odabrane vrste postova.

en: Attempts<br />Lockouts
hr: Pokušaji<br /> Isključenja

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
hr: Automatsko objavljivanje postova s propuštenim rasporedom

en: Background
hr: Pozadina

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
hr: Zaobići provjeru SSL certifikata. To bi bilo nesigurno ako se pošta isporučuje putem interneta, ali bi moglo pomoći u određenim lokalnim i/ili kontejnerskim scenarijima WordPressa.

en: Change Login URL
hr: Promjena URL-a za prijavu

en: Clean Up Admin Bar
hr: Očistite administratorsku traku

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
hr: Očistite administratorske stranice premještanjem obavijesti u zasebnu karticu kojoj se lako pristupa preko administratorske trake.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
hr: Očistite i ubrzajte nadzornu ploču potpunim onemogućavanjem nekih ili svih widgeta. Onemogućeni widgeti neće učitati nikakav sadržaj niti će se prikazati pod opcijama zaslona.

en: Click to view hidden admin notices
hr: Kliknite za pregled skrivenih administratorskih obavijesti

en: Collapse
hr: Suzite

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
hr: Potpuno onemogućite ažuriranja i automatska ažuriranja jezgre, tema i dodataka. Također će onemogućiti provjere ažuriranja, obavijesti i e-poštu.

en: Configure
hr: Konfigurirati

en: Content Duplication
hr: Umnožavanje sadržaja

en: Content Management
hr: Upravljanje sadržajem

en: Content Order
hr: Redoslijed sadržaja

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
hr: Trenutno na AKCIJI ZA KRAJ GODINE.<a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank"> 20% popusta</a> .

en: Curves
hr: Krivulje

en: Custom Admin CSS
hr: Prilagođeni administratorski CSS

en: Custom Admin Footer Text
hr: Prilagođeni tekst podnožja administratora

en: Custom Body Class
hr: Prilagođena Body klasa

en: Custom Code
hr: Prilagođeni kod

en: Custom Frontend CSS
hr: Prilagođeni frontend CSS

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
hr: Prilagodite redoslijed administratorskog izbornika i po želji promijenite naslov stavke izbornika ili sakrijte neke stavke.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
hr: Prilagodite tekst koji vidite u podnožju wp-admin stranica osim ove ASE stranice s postavkama.

en: DUPLICATE
hr: Duplikat

en: Default is %s
hr: Zadano je%s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
hr: Zadano je 10. Veći broj umetnite kod bliže &lt;/body&gt;

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
hr: Zadano je 10. Veći broj umetnite kod bliže &lt;/head&gt;

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
hr: Zadano je 10. Manji broj umetanje koda bliže &lt;body&gt;

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
hr: Zadani tekst je:<em> Hvala što koristite s<a href="https://wordpress.org/"> WordPress</a></em> .

en: Default text is: <em>Version %s</em>
hr: Zadani tekst je:<em> Verzija%s</em>

en: Description
hr: Opis

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
hr: Onemogući<strong>ekran za  postavke widgeta koji se temelje na blokovima</strong> . Vraća ekran s postavkama klasičnih widgeta pri korištenju klasične (ne-blok) teme. Ovo nema učinka na blok teme.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
hr: Onemogući<strong> podrška za emotikone za stranice, postove i prilagođene vrste postova</strong> na adminu i sučelju. Podrška je prvenstveno korisna za starije preglednike koji nemaju izvornu podršku za to. Većina modernih preglednika na različitim operativnim sustavima i uređajima sada ima izvornu podršku za to.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
hr: Onemogući<strong> jQuery Migracija</strong> skripta na sučelju, koja više ne bi trebala biti potrebna ako vaša stranica koristi modernu temu i dodatke.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
hr: Onemogući<strong> lijeno učitavanje slika</strong> koji je izvorno dodan od WordPressa v5.5.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
hr: Onemogući<strong> broj verzije</strong> na URL-ovima statičkih resursa navedenih u &lt;head&gt;, koji mogu otkriti broj verzije WordPressa. Starije verzije mogu sadržavati nezakrpane sigurnosne rupe. Primjenjuje se na neprijavljene korisnike koji pregledaju stranicu. Ovo će također povećati mogućnost predmemoriranja statičkih sredstava, ali može imati neželjene posljedice. Budite sigurni da znate što radite.

en: Disable All Updates
hr: Onemogući sva ažuriranja

en: Disable Comments
hr: Onemogući komentare

en: Disable Components
hr: Onemogući komponente

en: Disable Dashboard Widgets
hr: Onemogući widgete nadzorne ploče

en: Disable Feeds
hr: Onemogući sažetke sadržaja

en: Disable Gutenberg
hr: Onemogući Gutenberg

en: Disable REST API
hr: Onemogući REST API

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
hr: Onemogućite pristup REST API-ju za neautentificirane korisnike i uklonite URL tragove iz &lt;head&gt;, HTTP zaglavlja i krajnje točke WP RSD.

en: Disable Smaller Components
hr: Onemogući manje komponente

en: Disable XML-RPC
hr: Onemogući XML-RPC

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
hr: Onemogući sve RSS, Atom i RDF feedove. To uključuje feedove za objave, kategorije, oznake, komentare, autore i pretraživanje. Također uklanja tragove URL-ova feedova iz &lt;head&gt;.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
hr: Onemogućite komentare za neke ili sve vrste javnih objava. Kada je onemogućeno, postojeći komentari također će biti skriveni na sučelju.

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
hr: Onemogući učitavanje<strong> Dashicons CSS i JS datoteke</strong> na sučelju za posjetitelje javne stranice. To može pokvariti izgled ili dizajn prilagođenih obrazaca, uključujući prilagođene obrasce za prijavu, ako ovise o Dashiconsima. Obavezno provjerite te obrasce nakon onemogućavanja.

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
hr: Onemogući<strong> &lt;generator&gt; oznaka</strong> u RSS feedu &lt;kanal&gt;, koji otkriva broj verzije WordPressa. Starije verzije mogu sadržavati nezakrpane sigurnosne rupe.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
hr: Onemogući<strong> Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; oznaka</strong> u &lt;head&gt;. Nije potrebno ako vaše web mjesto ne koristi pingback ili udaljeni (XML-RPC) klijent za upravljanje postovima.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
hr: Onemogući<strong> Windows Live Writer (WLW) manifest oznake &lt;link&gt;</strong> u &lt;head&gt;. Aplikacija WLW ukinuta je 2017.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
hr: Onemogući<strong> &lt;meta&gt; oznaka generatora</strong> u &lt;head&gt;, koji otkriva broj verzije WordPressa. Starije verzije mogu sadržavati nezakrpane sigurnosne rupe.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
hr: Onemogući<strong> dodatak i uređivač tema</strong> .

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
hr: Onemogući<strong> dodatak i uređivač tema</strong> .<span class="warning-text"> Imajte na umu da wp-config.php na ovoj stranici nije moguće pisati i<code> DISALLOW_FILE_EDIT</code> konstanta je tamo već definirana. Ili trebate omogućiti pisanje kako bi ova postavka bila funkcionalna ili morate ručno promijeniti vrijednost<code> DISALLOW_FILE_EDIT</code> tamo.</span>

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
hr: Onemogućite Gutenbergov uređivač blokova za neke ili sve primjenjive vrste postova.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
hr: Onemogući zadanu<strong> WordPress shortlink &lt;link&gt; oznaka</strong> u &lt;head&gt;. Tražilice ga zanemaruju i ima minimalnu praktičnu upotrebu. Obično se preferira namjenski dodatak za kratke veze ili usluga koja omogućuje zgodna imena u kratkim vezama i praćenje klikova prilikom dijeljenja veze na društvenim medijima.

en: Dismiss
hr: Odbaciti

en: Display Active Plugins First
hr: Prvo prikaži aktivne dodatke

en: Display System Summary
hr: Prikaz sažetka sustava

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
hr: Prikažite panel koja prikazuje i povezuje sve dostupne veličine kada gledate sliku u biblioteci medija. Osobito korisno za brzo dobivanje URL-a određene veličine slike.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
hr: Prikaži aktivne/aktivirane dodatke na vrhu popisa instaliranih dodataka. Korisno kada vaša stranica ima mnogo deaktiviranih dodataka za potrebe testiranja ili razvoja.

en: Display the registration date and time in the users list table.
hr: Prikažite datum i vrijeme registracije u tablici korisnika.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
hr: Učinite više s<a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank"> ASE Pro</a> . Doživotni ugovor (LTD)<a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank"> je dostupan</a> .

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu.
hr: Povucite i ispustite stavke izbornika na željenu poziciju. Po želji promijenite naslove stavki izbornika dodatka/teme treće strane ili sakrijte neke stavke dok se ne aktiviraju klikom na &quot;Prikaži sve&quot; na dnu administratorskog izbornika.

en: Duplicate
hr: Duplikat

en: Duplicate %s
hr: Duplikat%s

en: Duplicate this as draft
hr: Dupliraj ovo kao nacrt

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
hr: Jednostavno uredite i potvrdite svoje<a href="/ads.txt" target="_blank"> oglasi.txt</a> i<a href="/app-ads.txt" target="_blank"> app-ads.txt</a> sadržaj.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
hr: Jednostavno uredite i potvrdite svoje<a href="/robots.txt" target="_blank"> roboti.txt</a> sadržaj.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
hr: Jednostavno omogućite poboljšanja i značajke koje obično zahtijevaju više dodataka.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
hr: Jednostavno umetnite oznake &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; i &lt;style&gt;, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok i Twitter piksele itd.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
hr: Jednostavno zamijenite bilo koju vrstu medijske datoteke novom uz zadržavanje postojećeg ID-a medija, datuma objave i naziva datoteke. Dakle, niti jedna postojeća veza neće se prekinuti.

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit screen
hr: Uredi zaslon

en: Email
hr: E-mail

en: Email Address Obfuscator
hr: Maskiranje adrese e-pošte

en: Email Delivery
hr: Dostava e-pošte

en: Email address only
hr: Samo adresa e-pošte

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
hr: Omogućite dodjelu višestrukih uloga tijekom kreiranja i uređivanja korisničkog naloga. Ovo može biti korisno za rad s ulogama koje nisu definirane u jezgri WordPressa, npr. iz dodataka za e-trgovinu ili LMS.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
hr: Omogućite prilagođeni poredak raznih &quot;hijerarhijskih&quot; vrsta sadržaja ili onih koji podržavaju &quot;atribute stranice&quot;. Za omogućene vrste sadržaja pojavit će se novi podizbornik &#39;Redoslijed&#39;. Oznaka &quot;Sve{Posts} &quot; stranica s popisom za omogućene vrste postova u wp-adminu automatski će koristiti prilagođeni redoslijed.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
hr: Omogućite način rada za otklanjanje pogrešaka i ispišite informacije o otklanjanju pogrešaka u WordPress datoteku debug.log.

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
hr: Omogućite stavku izbornika za prijavu, odjavu i dinamičku prijavu/odjavu za dodavanje u bilo koji izbornik.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and custom posts. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
hr: Omogućite dupliciranje stranica, postova i prilagođenih postova jednim klikom. Odgovarajući termini taksonomije i post meta također će se duplicirati.

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
hr: Omogućite stranice, postove i/ili prilagođene vrste postova da imaju trajne veze koje upućuju na vanjske URL-ove. Atribut rel=&quot;noopener noreferrer nofollow&quot; također će biti dodan za poboljšanu sigurnost i SEO prednosti. Kompatibilno s vezama dodanim pomoću<a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank"> Veze na stranicu</a> .

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
hr: Omogući učitavanje<a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank"> AVIF</a> datoteke u biblioteci medija. Svoje postojeće PNG, JPG i GIF datoteke možete pretvoriti pomoću alata poput<a href="https://squoosh.app/" target="_blank"> Squoosh</a> .

en: Enhance List Tables
hr: Poboljšajte tablice popisa

en: Enhancements
hr: Poboljšanja

en: Error:
hr: Greška:

en: Excerpt
hr: Izvod

en: Expand
hr: Proširiti

en: External Permalinks
hr: Vanjske stalne veze

en: Failed Login Attempts Log
hr: Dnevnik neuspjelih pokušaja prijave

en: Failed login attempts:
hr: Neuspjeli pokušaji prijave:

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Feedback
hr: Povratne informacije

en: File Size
hr: Veličina datoteke

en: First
hr: prvi

en: For example, if your site is behind a trusted proxy, it's a good idea to use the <code>HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> header. Leave empty to use the default detection method.
hr: Na primjer, ako se vaše web mjesto nalazi iza pouzdanog proxyja, bilo bi dobro koristiti<code> HTTP_X_FORWARDED_FOR</code> zaglavlje. Ostavite prazno za korištenje zadane metode otkrivanja.

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
hr: Nametnite sve veze na vanjske stranice u sadržaj objave, gdje<a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank"> sadržaj_sadržaj</a> kopča se koristi za otvaranje u novoj kartici preglednika putem atributa target=&quot;_blank&quot;. Atribut rel=&quot;noopener noreferrer nofollow&quot; također će biti dodan za poboljšanu sigurnost i SEO prednosti.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
hr: Prisilno korištenje imena/e-pošte pošiljatelja definiranog gore. To će nadjačati one koje su postavili drugi dodaci.

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
hr: Potpuna podrška za AVIF zahtijeva da vaš poslužitelj/hosting ima<a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank"> GD dodatak</a> kompiliran s podrškom za AVIF u PHP 8.1 ili noviju verziju, ili,<a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank"> ImageMagick 7.0.25 ili noviji</a> instaliran. I bez toga i dalje možete učitavati AVIF datoteke, ali bez automatskog generiranja manjih veličina sličica. Većina<a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank"> modernih desktop i mobilnih preglednika</a> podržavaju prikaz AVIF datoteka.

en: Get ASE Pro
hr: Nabavite ASE Pro

en: Get It Now
hr: Nabavite sada

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
hr: Dajte izborniku administratora više prostora za bolji smještaj širih stavki.

en: Heading
hr: Naslov

en: Heartbeat Control
hr: Heartbeat kontrola

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
hr: Pomozite drugima da otkriju ASE i možda<a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank"> prevedete</a> na svoj jezik.

en: Hide Admin Bar
hr: Sakrij administratorsku traku

en: Hide Admin Notices
hr: Sakrij administratorske obavijesti

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
hr: Sakrijte administratorsku traku na sučelju za sve ili neke korisničke uloge.

en: Hide until toggled
hr: Sakrij dok se ne uključi

en: I've reviewed
hr: Pregledao sam

en: I've shared
hr: Podijelio sam

en: IP Address<br />Last Username
hr: IP adresa<br /> Zadnje korisničko ime

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
hr: Ako je postavljeno, sljedeća SMTP usluga/nalog koristit će se za isporuku vaše e-pošte.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
hr: Ako je postavljeno, sljedeće ime/e-adresa pošiljatelja nadjačava zadane postavke jezgre WordPressa, ali ih i dalje mogu nadjačati drugi dodaci koji omogućuju prilagođeno ime/e-poštu pošiljatelja, npr. dodaci za obrazac.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
hr: Ako nešto pođe po zlu</strong> i morate ponovno dobiti pristup svom administratorskom nalogu, posjetite sljedeći URL:<br /><strong>%s</strong><br /><br /> Ako koristite<strong> Ninja vatrozid</strong> , poništite odabir &quot;Blokiraj pokušaje stjecanja administrativnih povlastica&quot; u postavkama Pravila vatrozida prije nego što pokušate pregledati kao neadministratorska korisnička uloga<strong> spriječiti zaključavanje</strong> vašeg administratorskog računa.

en: Image Sizes Panel
hr: Panel s veličinama slika

en: Image Upload Control
hr: Kontrola otpremanja slika

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
hr: Poboljšajte korisnost popisa stranica za razne vrste postova i taksonomije, medije, komentare i korisnike dodavanjem/uklanjanjem stupaca i elemenata.

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
hr: Umetnite &lt;head&gt;, &lt;body&gt; i &lt;footer&gt; kod

en: Invalid username/email or incorrect password.
hr: Nevažeće korisničko ime/e-mail ili netočna lozinka.

en: Keep as is
hr: Zadrži kako jest

en: Last
hr: Trajati

en: Last Attempt On
hr: Zadnji pokušaj uključen

en: Last Login
hr: Zadnja prijava

en: Last Login Column
hr: Stupac zadnja prijava

en: Last Modified
hr: Zadnja promjena

en: Left Side
hr: Lijeva strana

en: Limit Login Attempts
hr: Ograničite pokušaje prijave

en: Limit to
hr: Ograniči na

en: Lines
hr: Linije

en: List view
hr: Prikaz popisa

en: Log In/Out Menu
hr: Izbornik za prijavu/odjavu

en: Log In/Out | Register
hr: Prijava/odjava | registracija

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
hr: Zabilježite kada su se korisnici na stranici zadnji put prijavili i prikažite datum i vrijeme u tablici korisnika.

en: Login ID Type
hr: Vrsta ID-a za prijavu

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
hr: Čini se da su neka od ovih besplatnih poboljšanja bila korisna za vaše web mjesto?

en: Maintenance Mode
hr: Način održavanja

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
hr: Način održavanja trenutno je omogućen za ovu stranicu.

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
hr: Upravljajte ads.txt i app-ads.txt

en: Manage robots.txt
hr: Upravljanje robots.txt

en: Max height:
hr: Maksimalna visina:

en: Max width:
hr: Maksimalna širina:

en: Media Library Infinite Scrolling
hr: Beskonačno pomicanje medijske knjižnice

en: Media Replacement
hr: Zamjena medija

en: Modify
hr: Izmijeniti

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
hr: Izmijenite interval WordPress heartbeat API-ja ili ga onemogućite na administratorskim stranicama, zaslonima za stvaranje/uređivanje postova i/ili sučelju. To će pomoći smanjiti opterećenje CPU-a na poslužitelju.

en: Multiple User Roles
hr: Više korisničkih uloga

en: Never
hr: Nikada

en: New login URL:
hr: Novi URL za prijavu:

en: Next
hr: Sljedeći

en: No data available in table
hr: Nema dostupnih podataka u tablici

en: No matching records found
hr: Nema odgovarajućih zapisa

en: None
hr: Nijedan

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Notices
hr: Obavijesti

en: Obfuscate Author Slugs
hr: Maskirajte autora

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
hr: Zamaskirajte adresu e-pošte kako biste spriječili neželjene robote da ih pokupe, ali neka bude čitljiva kao obična adresa e-pošte za ljudske posjetitelje.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
hr: Zamaskirajte javno izložene URL-ove stranica autora koji prikazuju korisničke znakove/korisnička imena, npr<em> sitename.com/autor/username1/</em> u<em> sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em> i izlaz 404 pogreške za originalne URL-ove. Također maskira u krajnjoj točki /wp-json/wp/v2/users/ REST API.

en: On admin pages
hr: Na admin stranicama

en: On post creation and edit screens
hr: Na zaslonima za izradu i uređivanje postova

en: On the frontend
hr: Na frontend-u

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
hr: Ups, nešto nije u redu</span> .<br /> Još jednom provjerite svoje postavke i odredišnu adresu e-pošte.

en: Open All External Links in New Tab
hr: Otvori sve vanjske veze u novoj kartici

en: Optimizations
hr: Optimizacije

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
hr: Ili pomozite poboljšati ASE pomoću<a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank"> pružanjem povratnih informacija</a> .

en: Order
hr: Narudžba

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Protection
hr: Zaštita lozinkom

en: Password protection is currently enabled for this site.
hr: Zaštita lozinkom trenutno je omogućena za ovu stranicu.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
hr: Zaštitite lozinkom cijelu web stranicu kako biste sakrili sadržaj od javnog pogleda i robota / pretraživača. Prijavljeni administratori i dalje mogu pristupiti stranici kao i obično.

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
hr: Izvršite 301 (trajno) preusmjeravanje na početnu stranicu za sve 404 (koje nisu pronađene) stranice.

en: Perform Replacement
hr: Izvršite zamjenu

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
hr: Očistite predmemoriju</strong> nakon omogućavanja ili onemogućavanja načina održavanja. To osigurava da posjetitelji stranice vide ili stranicu za održavanje ili stvarni sadržaj svake stranice.

en: Please consider supporting ASE.
hr: Razmotrite podršku za ASE.

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
hr: Spriječite prljanje baze podataka ograničavanjem broja revizija koje treba zadržati za neke ili sve vrste postova koje podržavaju revizije.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
hr: Spriječite napade brutalnom silom ograničavanjem broja dopuštenih neuspjelih pokušaja prijave po IP adresi.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
hr: Spriječite pokretanje ili učitavanje manjih komponenti. Učinite web mjesto sigurnijim, malo bržim učitavanjem i optimiziranim za indeksiranje od strane tražilica.

en: Previous
hr: Prethodno

en: Product Image
hr: Slika proizvoda

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
hr: Zaštitite svoju stranicu od grube sile, DOS i DDOS napada putem<a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank"> XML-RPC</a> . Također onemogućuje povratne tragove i povratne pingove.

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
hr: Ponovno omogućite beskonačno pomicanje u mrežnom prikazu medijske biblioteke. Korisno za listanje kroz veliku knjižnicu.

en: Redirect 404 to Homepage
hr: Preusmjeri 404 na početnu stranicu

en: Redirect After Login
hr: Preusmjeravanje nakon prijave

en: Redirect After Logout
hr: Preusmjeravanje nakon odjave

en: Redirect to:
hr: Preusmjeri na:

en: Registered
hr: Registriran

en: Registration Date Column
hr: Stupac datum registracije

en: Remove 'Howdy'
hr: Ukloni &quot;Zdravo&quot;

en: Remove WordPress logo/menu
hr: Uklonite WordPress logotip/izbornik

en: Remove comments column
hr: Ukloni stupac komentara

en: Remove comments counter/link
hr: Ukloni brojač komentara/vezu

en: Remove customize menu
hr: Uklonite izbornik za prilagodbu

en: Remove date column
hr: Ukloni stupac datuma

en: Remove home icon and site name
hr: Uklonite ikonu početne stranice i naziv stranice

en: Remove new content menu
hr: Ukloni novi izbornik sadržaja

en: Remove tags column (for posts)
hr: Ukloni stupac oznaka (za postove)

en: Remove the Help tab and drawer
hr: Uklonite karticu za pomoć i ladicu

en: Remove updates counter/link
hr: Uklonite brojač ažuriranja/vezu

en: Remove various elements from the admin bar.
hr: Uklonite razne elemente iz administratorske trake.

en: Replace Media
hr: Zamijenite medije

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
hr: Promijenite veličinu novoučitanih velikih slika na manju dimenziju i izbrišite izvorno učitane datoteke. BMP i netransparentni PNG bit će pretvoreni u JPG sa promijenjenim veličinama.

en: Restrict login ID to username or email address only.
hr: Ograničite ID za prijavu samo na korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: Review
hr: Pregled

en: Revisions Control
hr: Kontrola revizija

en: Right Side
hr: Desna strana

en: SE Visibility: OFF
hr: SE vidljivost: ISKLJUČENO

en: SVG Upload
hr: Prijenos SVG

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Search Engines Visibility Status
hr: Status vidljivosti tražilica

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
hr: Tražilice su obeshrabrene da indeksiraju ovu stranicu. Kliknite za promjenu postavki.

en: Search:
hr: Pretraga:

en: Security
hr: Sigurnost

en: Select New Media File
hr: Odaberite novu medijsku datoteku

en: Select an Image
hr: Odaberite sliku

en: Send Now
hr: Pošalji sada

en: Sending test email...
hr: Slanje testne e-pošte...

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
hr: Postavite prilagođeni URL za preusmjeravanje za sve ili neke korisničke uloge nakon prijave.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
hr: Postavite prilagođeni URL za preusmjeravanje za sve ili neke korisničke uloge nakon odjave.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
hr: Postavite prilagođeno ime pošiljatelja i adresu e-pošte. Po izboru upotrijebite vanjsku SMTP uslugu kako biste osigurali da se obavijesti i transakcijske e-poruke s vašeg web-mjesta isporučuju u pretince ulazne pošte.

en: Set interval to once every
hr: Postavite interval na svakih

en: Set the password:
hr: Postavite lozinku:

en: Set width to
hr: Postavite širinu na

en: Share about ASE on:
hr: Podijelite o ASE na:

en: Show All
hr: Pokaži sve

en: Show Custom Taxonomy Filters
hr: Prikaži prilagođene filtre taksonomije

en: Show ID column
hr: Prikaži ID stupac

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
hr: Prikaži ID zajedno s vezama za uređivanje, pregled itd.

en: Show Less
hr: Prikaži manje

en: Show _MENU_ entries
hr: Prikaži _MENU_ unose

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
hr: Prikažite prilagodljivu stranicu za održavanje na sučelju dok obavljate kratko održavanje svoje web stranice. Prijavljeni administratori i dalje mogu pregledavati stranicu kao i obično.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
hr: Prikaži dodatne filtre u tablicama za hijerarhijske, prilagođene taksonomije.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
hr: Prikaži status trake administratora kada su tražilice postavljene tako da se ne potiču od indeksiranja stranice. Ovo se postavlja putem potvrdnog okvira &quot;Vidljivost tražilice&quot; u Postavkama &gt;&gt; Čitanje.

en: Show excerpt column
hr: Prikaži stupac izvatka

en: Show featured image column
hr: Prikaži stupac istaknute slike

en: Show file size column in media library
hr: Prikaži stupac veličine datoteke u medijskoj biblioteci

en: Show last modified column
hr: Prikaži zadnji izmijenjeni stupac

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
hr: Pokažite administratorima kratki sažetak sustava na kojem stranica radi u widgetu nadzorne ploče &quot;Na prvi pogled&quot;. To uključuje softver web poslužitelja, PHP verziju, softver baze podataka i IP adresu poslužitelja.

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hr: Prikazano 0 do 0 od 0 unosa

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
hr: Prikazuje se _START_ do _END_ od _TOTAL_ unosa

en: Site Identity on Login Page
hr: Identitet stranice na stranici za prijavu

en: Stripes
hr: Pruge

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
hr: Testna e-pošta je uspješno obrađena</span> .<br /> Provjerite pristiglu poštu odredišne e-pošte kako biste potvrdili uspješnu isporuku.

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
hr: Trenutna datoteka bit će zamijenjena učitanom/odabranom datotekom (iste vrste) uz zadržavanje trenutnog ID-a, datuma objave i naziva datoteke. Stoga niti jedna postojeća veza neće se prekinuti.

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
hr: Danas je ovo web mjesto na dužem održavanju. Hvala na strpljenju.

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
hr: Da biste isključili sliku iz pretvorbe i promjene veličine, dodajte sufiks &#39;-nr&#39; nazivu datoteke, npr. bird-photo-4k-nr.jpg

en: Translate
hr: Prevesti

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
hr: Pokreni objavljivanje zakazanih postova svih vrsta označenih s &quot;propuštenim rasporedom&quot;, svaki put kad se posjeti stranica.

en: Use Selected Image
hr: Koristi odabranu sliku

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
hr: Upotrijebite kratki kod poput sljedećih primjera za prikaz adrese e-pošte na sučelju svoje web-lokacije:<ul><li><strong> [zamaskirajte email=&quot;john@example.com&quot;]</strong> za prikaz e-pošte u vlastitom retku</li><li><strong> [zamutiti email=&quot;john@example.com&quot; display=&quot;inline&quot;]</strong> za prikaz e-pošte u tekstu</li></ul>

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
hr: Upotrijebite ikonu web mjesta i URL za zamjenu zadanog WordPress logotipa vezom na wordpress.org na stranici za prijavu. Idi na<a href="%1$s"> Opće postavke</a> ili<a href="%2$s"> Prilagođavač</a> da biste postavili ili promijenili ikonu svoje stranice.

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username only
hr: Samo korisničko ime

en: Utilities
hr: Alatke

en: Validate with:
hr: Proveri pomoću:

en: Various Admin UI Enhancements
hr: Razna poboljšanja korisničkog sučelja administratora

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
hr: Razna, manja poboljšanja za različite dijelove administratorskog sučelja.

en: View
hr: Pogled

en: View Admin as Role
hr: Pogledajte Admin kao ulogu

en: View Content
hr: Pogledaj sadržaj

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
hr: Pogledajte administratorske stranice i web-mjesto (prijavljeni) kao jedna od neadministratorskih korisničkih uloga.

en: We'll be back soon.
hr: Vratit ćemo se uskoro.

en: Welcome to WordPress
hr: Dobrodošli u WordPress

en: Wider Admin Menu
hr: Širi administrativni izbornik

en: Write a quick, 5-star review for ASE
hr: Napišite kratku recenziju s 5 zvjezdica za ASE

en: e.g. backend
hr: npr. backend

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
hr: neuspjeli pokušaji prijave dopušteni prije 15 minuta zaključavanja

en: for:
hr: za:

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
hr: zaključavanje(a) blokirat će daljnje pokušaje prijave na 24 sata

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
hr: piksela<span class="faded"> (Zadano je 1920 piksela)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
hr: piksela.<span class="faded"> (Zadano je 1920 piksela)</span>

en: revisions for:
hr: revizije za:

en: with AVIF support
hr: s podrškom za AVIF

en: without AVIF support
hr: bez AVIF podrške
